Tapetai | Fototapetai | Skysti tapetai

Išbandymas jūsų fantazijai, bet ne piniginei!


Komar fototapetai

   Vokiečių kompanija Komar Products GmbH jau daug metų specializuojasi gaminti pigius, bet tikrai gražius fototapetus popieriaus pagrindu. Nuolat plečiamas asortimentas dabar apima apie 150 pavyzdžių. Dydžiai - nuo 1-2 dalių mažų, klijuojamų ant durų ar sienos fototapetų (92*220 cm), iki 8 dalių fototapetų (368*254 cm). Tai pigiausias fototapetų variantas iš to, kas siūloma Lietuvoje.

Komar fototapetus popieriaus pagrindu trumpai apibūdinčiau kaip pakankamai kokybiškus (nuotraukų kokybė gera, spalvos ryškios, vaizdai įdomūs). Jie atspausdinti ant plono popieriaus, todėl klijuoti būtina maksimaliai atsargiai. Klijais ištepus fototapetą, ilgai nelaukite, kad popierius stipriai nepermirktų ir neištežtų. Dėkite į iš anksto atžymėtą vietą ir švelniai priglostykite. Stipriai netrinkite susidariusių pūslių. Lyginant didesnes pūsles adata pradurkite keletą skylučių orui išeiti, o mažesnės pūslės susitrauks popieriui džiūnant. Rekomenduočiau atskirų fototapetų dalių siūles 1÷2 mm užleisti ant viršaus, tik tada klijuoti būtina pradėti nuo lango pusės, kad siūlė nemestų šešėlio ir neišryškėtų. Išdžiūvusį fototapetą galima padengti 1÷3 lako vandens pagrindu sluoksniais, tada paviršius taps atsparesnis trynimui ir plovimui.

Norintys geresnės kokybės, rinkitės fototapetus flizelino pagrindu. Šie fototapetai yra brangesni, tačiau žymiai geresni. Spausdinimo kokybė geresnė, paviršius atsparesnis, klijavimo metu fototapetas nesipūslėja, džiūdamas nesitraukia, klijus galima tepti tik sieną ir siūles glausti vieną šalia kitos, o ne užleidinėti vieną ant kito, kaip klijuojant popierinius fototapetus.

Kainos:

- 1 dalies(kodas prasideda skaičiumi 1-...) 184*127cm dydžio fototapetai - 75 lt/21,72€ vnt;

- 2 dalių(kodas prasideda skaičiumi 2-...) 92*220cm(plotis*aukštis) dydžio fototapetai - 55 lt/15,93€ vnt;

- 4 dalių(kodas prasideda skaičiumi 4-...)  fototapetai - 100÷105 lt/28,96-30,41€ vnt;

- 8 dalių(kodas prasideda skaičiumi 8-...)  fototapetai - 150 lt/43,44€ vnt;

- flizelininiai fototapetai  - 145÷225 lt/42-65,17€ vnt;

Pavyzdžiai:

- vaikiški Disney fototapetai; 

- vaikiški Marvel fototapetai;

-1 dalies fototapetai;

-2 dalių fototapetai;

-4 dalių fototapetai;

-8 dalių fototapetai;

-fototapetai flizelino pagrindu;

 Popierinių Komar fototapetų klijavimasFlizelininių Komar fototapetų klijavimas