Tapetai | Fototapetai | Skysti tapetai

Išbandymas jūsų fantazijai, bet ne piniginei!


Flizelino pagrindo KOMAR fototapetai

 

Kai kuriuos populiariausius fototapetus KOMAR pradėjo gaminti ne popieriaus, o flizelino pagrindu. Šie fototapetai yra nedaug brangesni, tačiau žymiai geresni. Spausdinimo kokybė geresnė, paviršius atsparesnis, klijavimo metu fototapetas nesipūslėja, džiūdamas nesitraukia, klijus galima tepti tik sieną ir siūles glausti vieną šalia kitos, o ne užleidinėti vieną ant kito, kaip klijuojant popierinius fototapetus.

Kainos nuo 42€ iki 65€ . Išmatavimai ir kainos nurodytos prie kiekvieno fototapeto, žiūrėkite pavyzdžius žemiau. Įsigyti galima Tapetų ir dažų studijoje Vilniuje. Į kitus miestus flizelininių fototapetų siuntimas nemokamas. Ar Jus dominantis fototapetas yra ar jį reikės užsakyti, skambinkite arba klauskite el. paštu.

Klijavimo rekomendacijos


1. Paviršius turi būti lygus, sausas, nedulkinas, be riebalinių dėmių ir vienspalvis ( per flizelino pagrindą dėmės gali persišviesti ).

2. Prieš klijuodami patikrinkite, ar fototapetai geri, be broko. Pretenzijos dėl kokybės jau paklijuotiems fototapetams nepriimamos.

3. Kadangi sienos dažnai būna kreivos, geriausia pradėti klijuoti nuo centro. Tam sieną gulsčiuko pagalba padalinkite horizontalia ir vertikalia linijomis į tiek dalių, iš kelių dalių susideda fototapetas.

4. Tolygiu klijų sluoksniu padenkite tą vieną dalį sienos, kur klijuosite fototapetą. Fototapeto tepti klijais nereikia. Naudokite standartinius klijus tapetams flizelino pagrindu.

5. Fototapeto dalys klijuojant guldomos viena šalia kitos, neužleidžiant ant viršaus. 4 dalių fototapetą pradėkite klijuoti nuo 4 dalies, 8 dalių - nuo 6 dalies ( visos dalys yra sunumeruotos ir yra schema, kur kuri dalis klijuojasi ). Dedate lapą pagal nubrėžtas linijas ir iš viršaus žemyn bei į šoną švelniai prispausdami išlyginat. Galite naudoti švarų skudurėlį, guminį volelį ar minkštą šepetį.

6. Klijuojant temperatūra turėtų būti 18÷20 laipsnių. Fototapetas turi džiūti lėtai, nes kitaip gali susitraukti ar atsiklijuoti. Jokių skersvėjų, langai turi būti uždaryti.

7. Fototapeto kraštus nupjaukite aštriu peiliuku. Klijų perteklių nuo fototapeto tuoj pat nuvalykite drėgna kempine ar skudurėliu.

Flizelininių KOMAR fototapetų katalogą PDF failu rasite čia : KOMAR flizeliniai fototapetai .


Flizelininių Komar fototapetų klijavimas