Tapetai | Fototapetai | Skysti tapetai

Išbandymas jūsų fantazijai, bet ne piniginei!


WALLTASTIC fototapetai

Kompanija WALLTASTIC iš Anglijos įkurta 2002 metais ir specializuojasi gaminti pakankamai kokybiškus, bet nebrangius fototapetus vaikams. Fantastinis unikalių, įdomių ir labai kruopščiai kompiuterio pagalba sukurtų fototapetų asortimentas tinka visų amžiaus grupių vaikams (nuo kūdikių iki paauglių). Walltastic ® idealiai tinka vaikų miegamųjų, žaidimo , poliklinikų, ligoninių , mokyklų ar darželių kambarių dekoravimui. 

Visų fototapetų dydis yra 3,05m plotis ir 2,44m aukštis. Jie klijuojami iš 12 juostų (6 juostos viršuje ir 6 juostos apačioje), vienos juostos išmatavimai 0,51m plotis ir 1,22m aukštis. Fototapetų pagrindas - popierius. Naudoti galima bet kokius klijus tapetams arba kiekvieną fototapeto juostą pagal perimetrą ant sienos priklijuoti dvipuse lipnia juostele.

         

Pagal kainą Walltastic fototapetai skirstomi į dvi grupes (spauskite ant pavadinimo, norėdami peržiūrėti pačių fototapetų nuotraukas ir jų vaizdą interjere):

- Klasikiniai Walltastic fototapetai , 3,05*2,44 m , 199 lt/57,63€

- Licenzijuoti Walltastic fototapetai , 3,05*2,44 m , 239 lt/69,22€

Walltastic fototapetai parduodami tik pagal užsakymą. Avansas 30%. Pristatymas 3÷7 dienos.

Galima įsigyti ir Walltastic lipdukus.

 

WALLTASTIC fototapetų klijavimo instrukcija

Walltastic dėžėje iš viso yra 12 lakštų tapetų. Prieš pradedant klijavimo darbus patartina visus lakštus sudėlioti ant grindų eiliškumo tvarka, kad gautųsi visas piešinys. Patikrinkite ar nėra jokių pažeidimų. Radus defektą, susisiekite su platintoju prieš užklijuojant tapetą. Prieš pradedant klijuoti pirmą lakštą pieštuku ant sienos pasižymėkite svambalu ar gulsčiuku, kur tiksliai bus lakštas ir jo kontūrai. Galite susižymėti vertikaliomis linijomis visą sieną kaip bus klijuojami tapetai. Klijavimo metu bus patogiau sekti darbą, matysite ar lygiai yra klijuojamas tapetas.

Klijavimo procesas:
Sekite nurodymus ant gamintojo pakuotės nugarėlės. Paimkite pirmą lakštą ir ištepkite klijais. Atidžiai ištepkite visą tapeto lakštą, nepalikite sausos vietos. Klijais galite sutepti ir paruoštą sieną. Palaukite apie 2 minutes ir uždėkite lakštą ant sienos. Išlyginkite tapetą, braukdami nuo siūlės į šoną su rankomis, voleliu ar kempine, kad neliktų nelygumų ar oro pagalvėlių. Pastaba - šio veiksmo negalima atlikti labai grubiai , nes yra galimybė sugadinti tapetą , nugramdyti dažus. Šį procesą atlikite su visais lakštais. Labai svarbu, kad neuždėtumėte vieno lakšto ant kito, kai sujungiate paveikslėlius. Lakštai turi būti vienas šalia kito priglausti. Ilgai nedelskite tarp vieno ir sekančio lakšto priklijavimo, nes praleidus ilgesnį laiko tarpą, bus matomos ryškesnės lakštų siūlės, todėl patartina darbą atlikti per vieną kartą.
Pastaba: Šlapias tapetas paprastai būna šiek tiek didesnis negu sausas ( apie 1,25 cm ).

Dažniausiai užduodami klausimai:
Kodėl užklijavus tapetą atsiranda oro pagalvėlių ?
Dažniausiai oro pagalvėlės atsiranda dėl lyginimo metu sujudinamo tapeto arba neteisingai lyginant. Kad taip neatsitiktų, tapetą lyginkite nuo siūlės į šoną, einant nuo viršaus žemyn iki pat tapeto apačios. Jeigu matote , kad oro pagalvėlė vistiek formuojasi, galite tiesiog pakelti tapetą iki tos vietos, kur ji yra ir iš naujo užklijuoti. Jeigu išdžiūvus tapetui pastebite , kad susidarė oro pagalvėlė, paimkite aštrų daiktą, pvz. adatą ir pradurkite. Išėjus orui, jos turėtų nelikti. Kita oro pagalvių susidarymo priežastis gali būti per mažas užteptų klijų kiekis.
Kodėl užklijavus tapetą per siūles atsiranda baltos linijos ?
Pagrindinė priežasti gali būti ta, jog tapetas yra klijuojamas iškarto užtepus klijus, nepalaukus rekomenduojamų 2 minučių. Arba klijuojant tapetą ir lyginant yra per daug ištempiamas lakštas. Džiūnant lakštas ima trauktis ir dėl šios priežasties gali atsirasti baltos linijos.

 

 


Filmukas apie Walltastic fototapetus ir jų klijavimą