Tapetai | Fototapetai | Skysti tapetai

Išbandymas jūsų fantazijai, bet ne piniginei!


Poldecor skysti tapetai

 Firma iš Lenkijos Poldecor – tai didžiausias natūralių sieninių dangų gamintojas Europoje. Stabilaus krytingo darbo ir aukštos kokybės dėka jau 20 metų užima tvirtas pozicijas Rytų ir Vakarų Europos bei centrinės Azijos rinkose. Poldecor paslaptis – unikali, specialiai skystiems tapetams gaminti pritaikyta įranga. Todėl Poldecor reguliariai plečia savo asortimentą, skelbia apie naujus pavyzdžius ir medžiagas. Kai kurios medžiagos yra unikalios, atvežtos iš tolimiausių egzotiškų kraštų, todėl aptinkamos tik Poldecor produkcijoje.

Poldecor siūlo apie 230 pavyzdžių  skystų tapetų ir natūralių medžiagų dekoratyvinį tinką vidaus apdailai. Poldecor skystų tapetų kainos - nuo 15/4,34 iki 44/12,74 lt/€ už m².

Skysti tapetai parduodami maišais, kurių masė apie 0,85 kg. Vieno maišo užtenka padengti apie 3 -3,3 m² ploto. Visada geriau nusipirkti daugiau, kad nereikėtų taupant ploninti tapetų sluoksnio (išdžiūvus tokiu atveju gali šviestis dėmės) ir kad ateityje turėti atsargos pažeidimams pataisyti. Papildomai užsakant gali nežymiai skirtis atspalvis.

Poldecor skysti tapetai parduodami tik pagal užsakymą. Pristatymas - 1-2 savaitės. Apsilankius parduotuvėje, išsirenkate Jums patinkančius tapetus, sumokate užstatą 30% užsakymo vertės ir paliekate savo kontaktinį telefono numerį, kuriuo Jums bus paskambinta, gavus tapetus. Po to, pakartotinai atvykus į parduotuvę, susimokate likusią skolą ir atsiimate tapetus.

Pradedant darbą 1 pakui (3,3m2 ) pilama 3-4 litrai vandens, leisti išbrinkti 4 ÷ 10 valandų, vėliau, pagal poreikį vandens įpilama daugiau. Stambios faktūros tapetams reikėtų iš viso 5÷7 ltr vandens, smulkios (TYP 9, 20-25, 29) - užtenka 4÷5 ltr.

Smulkesnis paviršiaus paruošimo ir darbo su skystais tapetais aprašymas yra čia.

 

 


Skysti Poldecor tapetai - natūrali, patraukli medžiaga, skirta visiems kietiems vidaus paviršiams.