Tapetai | Fototapetai | Skysti tapetai

Išbandymas jūsų fantazijai, bet ne piniginei!


SILK PLASTER skysti tapetai

 

 

 

 

                                             

Rusijoje pagaminta natūrali šilkinė sienų ir lubų danga Silk Plaster siūlo apie 100 įvairių raštų ir spalvų. Gamybai naudojamos tik natūralios medžiagos: natūrali celiuliozė, šilkas, medvilnė, mineraliniai užpildai, spalvotas kvarcas ir įvairūs dekoratyviniai užpildai. Kaip surišėjas naudojami celiuliozės klijai. Taigi, šilkinė dekoratyvinė danga Silk Plaster yra ekologiška ir saugi medžiaga. Tai patvirtinta Rusijos visuomenės sveikatos ir priežiūros tarnybos prie sveikatos ministerijos sertifikatu. Visa produkcija yra užpatentuota ir gaminama pagal specialiai sukurtas ir išbantytas technologijas.

Silk Plaster skystų tapetų paruošimas uždėjimui iš esmės nesiskiria nuo kitų gamintojų skystų tapetų paruošimo. Skiedimui naudokite šiltą švarų vandenį. EAST ir SOUTH rūšims reikės apie 4,5 ltr vandens, visoms kitoms - apie 6 ltr vandens vienai pakuotei. Pradžiai galima imti 1÷2 ltr mažiau vandens, o paskui įpilti daugiau, kol gausis reikalinga konsistencija (nei apysausė, nei per skysta). Jei naudosite blizgučius, pirmiausia juos suberkite į vandenį.

        

Atsargiai atidarykite maišą su danga, ranka permaišykite medžiagą maiše. Tada viską supilkite į indą su vandeniu. Kruopščiai išmaišykite masę rankomis.

    

Iš indo išmaišytą masę sudėkite atgal į maišą ir palikite 12 valandų, kad išbrinktų. Prieš tepant masę dar kartą gerai išmaišykite, rankomis perspausdami tarp pirštų, kad neliktų klijų gumulėlių. Ant sienos dėkite nedideliais gabalais ir plastikine glaistykle išlyginkite. Tam, kad siena atrodytų idealiai lygi, po 1-2 valandų sušlapinta plastikine glaistykle išlyginkite visą sieną. Kambario temperatūra turi būti ne žemesnė nei +15 laipsnių, bei vidutinis drėgnumas. Dangos džiūvimo laikas apie 48 val., priklausomai nuo patalpos temperatūros ir drėgnumo.

Silk Plaster skystų tapetų kainos - nuo 3,5 iki 10 € m². Prekyba iš katalogo tik pagal užsakymus. Esant norimai dangai sandėlyje Lietuvoje, pristatymas 1÷3 dienos. Jei ne, pristatymas 1-2 mėnesiai.

 


Filmukas apie Silk Plaster rusų kalba


Apie Silk Plaster lietuvių kalba