Tapetai | Fototapetai | Skysti tapetai

Išbandymas jūsų fantazijai, bet ne piniginei!


Walldecor skysti tapetai

Japonijos kompanija T. Murakami & Co. gamina sienų ir lubų dangas  medvilnės ir vilnos pagrindu, dar kitaip žinomas prekiniu ženklu „WALLDECOR”, o taip pat iš rinktinio smėlio susidedančias TOKYO FUKKO (kindžiaku) apdailines medžiagas ir MURACO kanapės pluošto aukščiausio lygio tapetus.

Japoniška sienų ir lubų danga „WALLDECOR“ - tai alternatyva dažytoms ir tapetuotoms sienoms. Į sudėtį įeina natūralios medžiagos: medvilnė, vilna, maistinis želatinas, ąžuolo žievė, gėlių lapeliai, žėrutis ir kitos sudedamosios dalys. Gamintojai, įvairiai derindami komponentus, siūlo 26 skirtingas medžiagos rūšis ir papildomas modifikacijas. Ši medžiaga turi puikią išvaizdą, lengvai ir paprastai užtepama ant dengiamo paviršiaus. „WALLDECOR“ sudėtyje nėra kenksmingų cheminių junginių, tai ekologiškas produktas.

Vienoje pakuotėje medžiagos kiekis 0,6 – 1 kg. Vienos pakuotės išeiga vidutiniškai – 4m² purškiant ir 3 – 3,5m² glaistant, priklausomai nuo įgudimo. Vidutiniškai per dieną (8 val.) galima nuglaistyti apie 40 m², naudojant pulverizatorių galima padengti 80 m². Vandens kiekis - nuo 5 iki 7 ltr šilto vandens, priklausomai nuo sudėties.

Kainos - nuo 20/5,79 iki 34/9,85 lt/€ m². Prekyba iš katalogų tik pagal užsakymus. Esant norimai dangai sandėlyje Lietuvoje, pristatymas 3-7 dienos. Jei ne, pristatymas 1-2 mėnesiai.

Smulkesnis paviršiaus paruošimo ir darbo su skystais tapetais aprašymas yra čia.