Tapetai | Fototapetai | Skysti tapetai

Išbandymas jūsų fantazijai, bet ne piniginei!


AS Creation tapetai

     Kompanija AS CREATION iš Vokietijos buvo įkurta 1974 metais ir specializuojasi gaminti tapetus bei prekiauja dekoratyviniais audiniais. Šiai dienai tai yra didžiausias tapetų gamintojas Vokietijoje, siūlantis apie 6000 įvairių raštų tapetų, joje dirba apie 770 darbuotojų. Per metus sukuria apie 2000 naujų tapetų raštų ir iš viso pagamina apie 31 milijoną rulonų tapetų. Gamyklos sandėlyje kasdien siūloma apie 9 milijonus rulonų tapetų. Produkcija eksportuojama į 56 pasaulio šalis. AS CREATION tapetai žymimi RAL kokybės ženklu, gamybai naudojamos tik kokybiškos ir sveikatai nekenkiančios žaliavos.

Tapetų kolekcijas kuria žinomi dizaineriai : Prof. Luigi Colani, Karl Lagerfeld, Hadi Teherani, Lars Contzen, Daniel Hechter, Karl-Heinz Zielinski, Hans-Christian Sanladerer, Charlotte van den Brand, Waldemar Zerbe, Ornella Pantaleo, Carola Becker-Bühr, Dorit Sander, Elsbeth Kupferoth, Tina Hahn, Verner Panton, Agnes Ehrhardt, Jens Dieber, Anita Heinemann, Brigitte Bertleff, Stefanie Lindstedt, Inga Altemöller, Laurent Trancart ir daugelis kitų. Žinomiausios dizainerių kolekcijos yra Esprit Home, Schöner Wohnen, Brigitte Home, Lars Contzen, Jette, Architects Paper.

Atsižvelgiant į kokybę ir kainą tapetai parduodami naudojant kelis prekinius ženklus. Pigiausios tapetų kolekcijos parduodamos,  naudojant prekinį ženklą INNOVA, vidutinės kainos tapetai žymimi AS CREATION ženklu, o kokybiškiausios kolekcijos žymimos LIVINGWALLS ir ARCHITECTS PAPER ženklais.

Tapetų ir dažų studijoje siūloma ir sandėlyje yra keli šimtai AS CREATION tapetų raštų ( 0,53m ir 1,06m pločio). Kai kurių tapetų nuotraukos interjere pateiktos žemiau skyrelyje ''AS Creation tapetai interjere (yra prekyboje)''. Kitus tapetus užsakyti įmanoma, bet truktų 4÷8 savaites. Skubus pristatymas kainuotų virš 100 lt.

AS CREATION svetainės internete :  www.livingwalls.de  ir  www.tapetenshop.de .

AS CREATION tapetų katalogai suskirstyti į keturias temas:(spauskite ant paveikslėlio)