Tapetai | Fototapetai | Skysti tapetai

Išbandymas jūsų fantazijai, bet ne piniginei!


ZAMBAITI tapetai

Sienų dangos "Zambaiti Parati" prekinis ženklas - tai ryškus, spinduliuojantis prabanga ir elegancija produkcijos gaminys. Jis ne tik atitinka aukščiausius kokybės standartus, bet ir pasižymi profesionalumu, bei puikios technologijos išvystymu.

Po savo įsikūrimo 1974 metais, "Zambaiti Parati" palaipsniui tapo svarbi vidaus ir užsienio kompanijoms. Galima sakyti, kad ji sparčiai augo ir vystėsi viena, lyderių pozijos užimančių kompanijų ne tik Italijoje, bet ir kitose Europos šalyse. "Zambaiti Parati" veikia 78 šalyse ir eksportuoja 78% savos produkcijos. Tiesiogiai susijusių kompanijų galima rasti įvairiose kampeliuose: ZAMBAITI CHINA, OOO ZAMBAITI, BELGRAVIA DECOR LTd, INCISIONI d'ARTE.

Kalbant apie stilių, "Zambaiti Parati" idėjos kuriamos, jų pačių įrengtoje studijoje. Joje yra fiksuojamos aukščiausių madų tendencijos, atitinkančios Itališko skonio, bei gilaus pažinimo skonio reljefais. Tai sunkus ir ypatingas uždavinys reikalaujantis didelių investicijų, bet "Zambaiti Parati" yra tvirtai įsitikinusi, kad realizacijai bei augimui reikia atitikti rinkos poreikiams.